Sakarya’da uluslararası öğrencilere Büyükşehir’de staj imkanı

EĞİTİM
16-06-2021 21:51
Google News

Sakarya'da eğitim gören uluslararası öğrencilerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, öğrencilerin programları kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nde staj yapabileceklerini söyledi. SAKARYA (İGFA)- Sakarya B?

Sakarya’da uluslararası öğrencilere Büyükşehir’de staj imkanı

Sakarya'da eğitim gören uluslararası öğrencilerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, öğrencilerin programları kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nde staj yapabileceklerini söyledi.

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜ ve SUBÜ’de eğitim gören uluslararası öğrencileri konuk etti. Aralarında Yemen, Sudan, Uganda, Kosova, Azerbaycan, Afganistan gibi ülkelerden olan öğrencilerin yer aldığı ziyarette Kampüs Camii İmam Hatibi Erol Demir de yer aldı.

Uluslararası öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Yüce, Sakarya’nın farklı kültürlere ev sahipliği yapan bir şehir olduğunun altını çizdi. Başkan Yüce, ayrıca öğrencilerin programları kapsamında Büyükşehir Belediyesi’nde staj yapabilmeleri için gerekli zemini oluşturduklarını da dile getirdi.